Zobacz więcej Prowadnice do systemów przesuwnych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnik rolkowy Valcomp dół i góra brązowy

Prowadnik rolkowy Valcomp dół i góra brązowy

24,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prawidłowe działanie systemu drzwi przesuwnych umożliwiają prowadniki rolkowe, zamontowane bezpośrednio w drzwiach. Te tak zwane wózki do prowadnic są wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, co zapewnia im długą żywotność. Produkt jest koloru brązowego, będzie więc pasował do drzwi w podobnej barwie. Dzięki prostej budowie prowadniki zamontujesz bardzo szybko.

   Cechy i zalety

    W skład jednego kompletu prowadników rolkowych wchodzą dwa przedmioty – prowadnik dolny oraz górny. Ten produkt możesz wykorzystać do zbudowania systemu drzwi przesuwnych w szafie, ale również w drzwiach przejściowych czy do podziału pomieszczenia. Do jednego skrzydła drzwiowego powinny być przymocowane dwa komplety prowadników, które zagwarantują ich właściwe działanie. Jednocześnie maksymalna waga jednego skrzydła, do którego zamontujesz prowadniki rolkowe, nie powinna być wyższa niż 12 kg. Prowadniki rolkowe są dostępne w brązowym kolorze, będą więc pasowały do drzwi o podobnej barwie. Dobór właściwego koloru jest szczególnie ważny przy montowaniu drzwi przejściowych, ponieważ w drzwiach szafy prowadniki nie są widoczne.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaValcomp
     KolorBrązowy
     Kod produktu5905518214121