Zobacz więcej Prowadnice do systemów przesuwnych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnik rolkowy Valcomp dół i góra buk

Prowadnik rolkowy Valcomp dół i góra buk

19,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wózki do prowadnic odpowiadają za właściwe działanie systemu drzwi przesuwnych. Montuje się je bezpośrednio do drzwi, aby te poruszały się po prowadnicach, umożliwiając przesuwanie skrzydła drzwiowego. Prowadnik rolkowy został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu charakteryzuje się dużą wytrzymałością.

   Cechy i zalety

    W skład zestawu tak zwanych wózków do prowadnic wchodzą dwa prowadniki – dolny oraz górny. Do prawidłowego działania drzwi przesuwnych we wnęce szafy potrzebne są dwie prowadnice – na górze i na dole. Systemy drzwi przesuwnych możesz wykorzystać w szafach, ale również garderobach czy jako element nowoczesnego wyposażenia wnętrz, który dzieli pomieszczenie. Aby system działał bez zarzutu, do pojedynczych drzwi należy zastosować dwa komplety prowadników rolkowych. Dopuszczalna waga jednego skrzydła drzwi wynosi 12 kg. Odpowiedni montaż prowadników, które wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa sztucznego, gwarantuje prawidłowe przesuwanie się Twoich drzwi, bez zacinania się. Kiedy właściwie zamocujesz prowadniki rolkowe, będą one niemal niewidoczne, co pozwoli na zachowanie eleganckiego wyglądu mebla lub drzwi.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaValcomp
     KolorBuk, jasny brązowy, beżowy
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905518214114