Zobacz więcej Ostrzałki do łańcuchów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Pilarki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnik z pilnikiem Oregon
Strzałka w prawo

Prowadnik z pilnikiem Oregon

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnik z pilnikiem posłuży Ci jako dodatkowe narzędzie do ostrzenia łańcuchów tnących. Produkt posiada wygodną rączkę, dzięki której będziesz mógł swobodnie manewrować narzędziem podczas pracy. Precyzyjnie zaznaczone na prowadnicy rysy ułatwią przyłożenie produktu do ogniw pod właściwym kątem. Element wykonano ze stali, która chroni jego powierzchnię przed ścieraniem.

   Cechy i zalety

    Prowadnik z pilnikiem to uniwersalne oraz bardzo solidne narzędzie, które umożliwi Ci dokładne ostrzenie zębów łańcuchów tnących. Dzięki wygodnej, wyprofilowanej rączce produkt jest łatwy w chwytaniu, co umożliwia precyzyjne wykonywanie prac z jego użyciem. Prowadnik posiada budowę ze specjalnie zaznaczonymi rysami, które ułatwią Ci ustawienie narzędzia pod kątem właściwie pasującym do ogniw łańcucha. Produkt wykonano ze stali, która nadaje jego powierzchni wysokich właściwości wytrzymałościowych i tym samym umożliwia długotrwałe eksploatowanie narzędzia. W naszym asortymencie znajdziesz także inne produkty przeznaczone do szlifowania łańcuchów tnących, przez co z łatwością dobierzesz odpowiedni do pracy model.

    • Wygodny, drewniany uchwyt do pilników
    • Precyzyjny szablon do ustawienia kątów ostrzenia łańcucha
    • Łatwy w obsłudze
    • Ostrza wycinane laserowo; hamulec elektroniczny, natychmiastowe zatrzymanie ostrza

    Specyfikacja techniczna

    MarkaOregon
    MateriałStal i drewno
    Kod produktu5400182781530