LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prusakolep na prusaki Bros 2 szt.

Prusakolep na prusaki Bros 2 szt.

15,98
/ kpl.
7,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prusakolep na prusaki Bros to dyskretny i skuteczny sposób na walkę z owadami biegającymi. Wystarczy, że kilka sztuk ustawisz w miejscu występowania rybików, prusaków czy karaluchów. Dzięki odpowiedniemu kształtowi uwięzione insekty pozostają niewidoczne. Produkt jest całkowicie bezpieczny – nie zawiera insektycydów ani innych szkodliwych środków chemicznych.

   Cechy i zalety

    Karaluchy, rybiki czy prusaki potrafią być bardzo uciążliwe. Nie pozwól, by uprzykrzały Ci życie – zaopatrz się w prusakolep na prusaki Bros 2 szt. Skutecznie wyłapuje on wszelkie owady biegające. Odpowiednio zaprojektowany kształt pułapki pozwala na całkowite ukrycie zwabionych insektów. Nie zawiera szkodliwych środków biobójczych, dzięki temu jest absolutnie bezpieczny dla człowieka. Możesz użytkować go zatem także w pomieszczeniach, w których przebywają alergicy i dzieci. Cechuje się długim działaniem – jest skuteczny nawet przez 3 miesiące. Co więcej, prosta forma sprawia, że Prusakolep na prusaki Bros jest niezwykle dyskretny. Dla najlepszego efektu zaleca się stosowanie kilku sztuk jednocześnie, w różnych miejscach w pobliżu ścian i pod zlewem.

    • Skutecznie wyłapuje owady biegające m.in. karaluchy, prusaki, rybiki
    • Kształt pułapki sprawia, że złapane owady pozostają niewidoczne
    • Nie zawiera chemicznych środków owadobójczych
    • Pułapka działa aż do 3 miesięcy

    Specyfikacja techniczna

    Długość pojemnika36mm
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
    Szerokość produktu136mm
    Wysokość produktu143mm
    Kod produktu5904517002616