Zobacz więcej Akcesoria do opryskiwaczy ogrodowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Opryskiwacze ogrodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przedłużenie lancy Kwazar 0,6 m

Przedłużenie lancy Kwazar 0,6 m

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przedłużenie lancy sprawdzi się podczas przeprowadzania oprysków w Twoim ogrodzie lub sadzie. Długa rączka nie tylko daje Ci dostęp do roślin hodowanych w zakamarkach, ale również pozwala zachować bezpieczną odległość od rozpylanych chemikaliów. Produkt charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, ponieważ do jego wytworzenia wykorzystano tworzywo sztuczne.

   Cechy i zalety

    Przedłużenie lancy to jeden z elementów usprawniających korzystanie z opryskiwaczy. W związku z tym wykorzystasz je podczas pielęgnacji roślin w Twoim sadzie lub ogrodzie. Produkt ten pozwoli wydłużyć lancę, czyli przewód odpowiedzialny za przewodzenie oraz rozpylanie chemikaliów po roślinach. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne na działkach z licznymi zakamarkami – będziesz mógł zadbać o rośliny, które do tej pory znajdowały się poza zasięgiem opryskiwacza. Dodatkowo przedłużenie lancy pozwala Ci zachować odpowiednią odległość od preparatów, które wdychane mogłyby mieć szkodliwy wpływ na zdrowie. Dostępne są także inne akcesoria do opryskiwaczy, abyś mógł stworzyć kompletne urządzenie – wszystkie elementy znajdziesz w naszej ofercie.

    • Wydłuża standardowa lancę o dodatkowe 60 cm
    • Nie wchodzi w reakcje z substancjami chemicznymi

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu600mm
    KolorCzarny
    MateriałPoliamid (PA) i polipropylen (PP)
    Kod produktu5904447002304