icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Panele ogrodzeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Panele ogrodzeniowe

Strzałka w prawo

Przęsło Polargos Alicja 2 145 x 200 cm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przęsło Polargos Alicja 2 145 x 200 cm
Strzałka w prawo
578
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Przęsło Alicja 2 to część składowa ogrodzenia przeznaczonego do grodzenia Twojej posesji. Produkt o klasycznym wyglądzie doskonale prezentuje się od frontowej strony budynku. Przęsło jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Wejścia na posesję dodatkową bronią ostro zakończone groty wieńczące tralki. Element jest częścią systemu ogrodzeniowego Alicja 2.

  Cechy i zalety

  Przęsło Alicja 2 to produkt przeznaczony do budowy funkcjonalnych ogrodzeń. Jego stylistyka pasuje do budynków i ich otoczenia utrzymanego w klasycznym stylu – przęsło zdobią tradycyjne ornamenty, które podkreślą elegancki charakter posesji. Produkt został wykonany z wytrzymałych materiałów. Groty wieńczące tralki zapewniają dodatkową ochronę przed wejściem niepowołanych osób na posesję. Przęsło zostało pomalowane na ciemny kolor, dzięki czemu zabrudzenia są na nim mniej widoczne. Produkt należy do systemu ogrodzeniowego, więc z powodzeniem dobierzesz do niego pasujące furtki – lewo- lub prawostronne – oraz bramy wjazdowe. Dostępne są również systemy, które pozwolą Ci zautomatyzować bramę z serii Alicja 2, aby otwierała się za pomocą pilota.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   GamaAlicja 2
   KolorCzarny
   MateriałStal
   PowłokaOcynkowany
   Kod produktu5903427775757