LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przewód elektryczny Most K-160 8 m

Przewód elektryczny Most K-160 8 m

248
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Niezbędnym elementem podczas spawania metodą MMA jest przewód elektrodowy, taki jak oferowany w tym miejscu. Produkt przeznaczony jest do użytkowania podczas spawania ręcznego elektrodami otulonymi, czyli najstarszą i najbardziej znaną formą spawania. Nasza oferta obejmuje także alternatywne rodzaje przewodów do spawania.

   Cechy i zalety

    Za pomocą przewodów elektrodowych będziesz miał możliwość spawania ręcznego – nadają się do zastosowania w przypadku wyboru metody MMA, czyli spawania elektrodami otulonymi. Korzystanie z produktu jest wyjątkowo komfortowe, ponieważ praca możliwa jest w dowolnej pozycji. Dzięki temu nie musisz przed rozpoczęciem zadania ustawiać przedmiotów, z którymi pracujesz – z przewodem możesz się schylać, kłaść, a nawet wchodzić na krzesło, co umożliwia jego długość. To wygodne rozwiązanie jest szczególnie ważne, kiedy pracujesz w niewielkim pomieszczeniu – prezentowany produkt zapewnia Ci swobodę działania. Materiały, jakie zastosowano podczas produkcji są wytrzymałe i zapewniają wyrobowi odporność na intensywną eksploatację, a także uszkodzenia mechaniczne – możesz go stosować w domu i warsztacie.

    • Wtyk 10/25

    Specyfikacja techniczna

    MarkaMost
    Długość produktu8000mm
    MateriałGuma i metal
    Kod produktu5906340850419