Zobacz więcej Łączniki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Łączniki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przycisk dzwonek Schneider Electric Asfora biały

Przycisk dzwonek Schneider Electric Asfora biały

16,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przycisk dzwonkowy z serii Asfora do instalacji podtynkowych. Wykorzystasz go do podłączenia dzwonka do obwodu zasilania z tradycyjną instalacją i puszkami podtynkowymi, w których jest montowany. Konstrukcja z solidnych i trwałych kompozytów, sprawdzać się będzie przez lata użytkowania. Biała obudowa o geometrycznym, profilowanym stylu wzornictwa harmonizować będzie z różnymi typami wystroju wnętrz.

   Cechy i zalety

    Dzięki temu wyłącznikowi możesz korzystać z dzwonka zasilanego elektrycznie. Działa na zasadzie krótkotrwałego łączenia obwodu, które przerywa dopiero zwolnienie nacisku. Element przeznaczony jest do montażu w puszkach instalacji podtynkowej. Uznany europejski producent gwarantuje Ci najwyższą jakość wykonania i trwałość użytych materiałów, a także zabezpieczenie użytkownika przed skutkami przepięć prądu. Dzwonek wyróżnia się odpornością na zużycie i komfortową pracą klawisza. Będzie dobrym wyborem, jeśli poszukujesz rozwiązań, które sprawdzać się będą w warunkach długotrwałej i intensywnej eksploatacji. Zewnętrzna obudowa w białym kolorze zaprojektowana została w klasycznym stylu. Sprawdzi się jako interesujący detal w lokalach o nowoczesnej stylistyce, z ceglanymi i betonowymi powierzchniami, jak również w pomieszczeniach o tradycyjnej adaptacji i ciepłej kolorystyce.

    • Cechy serii Asfora: elegancki kształt, szeroka funkcjonalność, prosta forma, szeroki asortyment, szybka i łatwa instalacja

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    Kod produktu3606480525414