icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo

Przyłbica spawalnicza Dedra 80 x 100 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przyłbica spawalnicza Dedra 80 x 100 mm
76,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Przyłbica jest nieodzownym elementem wyposażenia podczas spawania – skutecznie chroni Twoją twarz oraz oczy. Jest uchylna, dzięki czemu w razie potrzeby możesz ją lekko unieść, a na czas pracy znów opuścić na twarzy – tym sposobem nie musisz jej za każdym razem zdejmować z głowy, co jest bardzo komfortowe. Przyłbicę użyjesz w domu i w warsztacie.

  Cechy i zalety

  Podczas spawania warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie oczu, ponieważ to wymagające i niebezpieczne zajęcie może spowodować uszkodzenie wzroku. Prezentowana tutaj przyłbica świetnie chroni całą twarz przed iskrami, ponieważ jest szczelna i brak w niej prześwitujących elementów – wyjątkiem jest wytrzymała szybka na wysokości oczu. Dzięki niej możesz na bieżąco monitorować postęp prac. Zadanie to ułatwia także fakt, że przyłbica jest uchylna – możesz ją unieść w razie potrzeby bez konieczności zdejmowania jej. Zależy Ci na innym rodzaju przyłbicy spawalniczej? Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty, gdzie znajdziesz wiele produktów przeznaczonych do ochrony oczu i twarzy w trakcie spawania, lutowania czy też szlifowania.

  • Przyłbica uchylna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5902628760913