Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przyłbica spawalnicza Dedra z podglądem

Przyłbica spawalnicza Dedra z podglądem

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stosując przyłbicę spawalniczą chronisz swoje oczy oraz twarz przed iskrami, jakie powstają w wyniku pracy – produkt jest szczelny i gwarantuje Ci bezpieczeństwo wykonywanego zadania. Wyposażony jest w praktyczny podgląd, który umożliwia Ci stałe kontrolowanie postępów pracy bez konieczności zdejmowania przyłbicy z głowy – jest funkcjonalna.

   Cechy i zalety

    Przyłbica spawalnicza przeznaczona jest do użytku podczas wykonywania takich prac jak spawanie – zarówno w przydomowym warsztacie, jak i profesjonalnym zakładzie. Jest szczególnie ważna, kiedy zamierzasz spawać przez kilka godzin – nieużycie przyłbicy może spowodować uszkodzenie wzroku. Produkt jest wyjątkowo szczelny, przez co świetnie ochrania Twoją twarz oraz całą głowę przed iskrami. Stosowanie jej jest komfortowe, ponieważ jest wygodna i dobrze trzyma się na głowie – nie spadnie podczas pracy ani nie przesunie się, co jest ważne dla Twojego bezpieczeństwa. Wmontowany podgląd pozwala Ci na kontrolę spawanych przedmiotów. Ważną cechą przyłbicy jest fakt, iż jest ona uchylna – bez konieczności zdejmowania jej, możesz ją odsłonić i zaczerpnąć powietrza.

    • Przyłbica uchylna

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5902628760906