Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przynęta do pułapki na muchy Bros Zielona Moc 30 g

Przynęta do pułapki na muchy Bros Zielona Moc 30 g

24,98
/ szt.
832,67
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przynęta do pułapki na muchy Bros Zielona Moc to uzupełnienie do pułapki tej samej firmy. Środek został przygotowany na bazie naturalnych substancji nęcących muchy zapachem. Jest łatwy w stosowaniu oraz wydajny. Pozwoli Ci nie tylko zapewnić sobie i domownikom przyjemny odpoczynek, ale również ocenić ilość owadów w ogrodzie.

   Cechy i zalety

    Muchy potrafią być niezwykle uciążliwe, zwłaszcza podczas letnich spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Dodatkowo zanieczyszczają też postawione na stole pożywienie. Aby tego wszystkiego uniknąć, przyda Ci się przynęta do pułapki na muchy Bros Zielona Moc 30 g. Produkt ten to uzupełniające opakowanie środka nęcącego muchy. Umieść go zgodnie z instrukcją wewnątrz pułapki firmy Bros, a następnie ciesz się popołudniem wolnym od owadów. Preparat pozwoli Ci dodatkowo ocenić, jak wiele much znajduje się w domu i jego okolicy, a także zdecydować o stosowaniu innych preparatów biobójczych. Przynęta do pułapki na muchy Bros Zielona Moc jest środkiem naturalnym, opartym na składnikach spożywczych i paszowych, które są atrakcyjne dla much. Sprawdź też inne środki na owady.

    • Przynęta do skutecznej i wygodnej w użyciu pułapki na muchy
    • Dławianie na tarasach, balkonach, w altanach
    • Naturalny preparat nęcący, który nie zawiera środków owadobójczych

    Specyfikacja techniczna

    Długość pojemnika19.5mm
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
    Szerokość produktu110mm
    Wysokość produktu165mm
    Kod produktu5904517204690