icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Blokady do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria drzwiowe

Strzałka w prawo

Blokady do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przytrzymywacz cierny PC-1

Przytrzymywacz cierny PC-1

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przytrzymywacz sprawdza się podczas wietrzenia mieszkania, ponieważ jest odpowiedzialny za uchylanie okien. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, dlatego będzie prawidłowo pełnił swoją funkcję przez długi czas. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne akcesoria do drzwi i okien i wybierzesz potrzebne Ci elementy.

   Cechy i zalety

    Przytrzymywacz znakomicie sprawdzi się podczas wykańczania oraz urządzania pomieszczeń w Twoim mieszkaniu. Wykorzystasz go także w rozmaitych budynkach użytkowych, ponieważ umożliwia uchylanie okien. Element ten jest przydatny w szczególności w czasie wietrzenia wnętrz. Znajduje zastosowanie na niższych piętrach, gdzie przy całkowicie otwartym oknie istnieje podwyższone ryzyko włamania. Charakteryzuje się łatwym sposobem montażu oraz użytku, więc z powodzeniem możesz przymocować go samodzielnie. Wykazuje też wysokie właściwości wytrzymałościowe, dlatego posłuży Ci przez długi czas w niezmienionym stanie. W naszej ofercie dostępne są także ograniczniki oraz odbojniki, a zatem z łatwością wybierzesz elementy potrzebne w Twoim mieszkaniu.

    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Łatwa obsługa

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    KolorOcynk żółty
    Kod produktu5906711218015