icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Blokady do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria drzwiowe

Strzałka w prawo

Blokady do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Przytrzymywacz drzwi Kaprys-Met G 10 satyna chrom

Przytrzymywacz drzwi Kaprys-Met G 10 satyna chrom

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przytrzymywacz drzwi posłuży Ci jako blokada drzwi wejściowych lub wewnętrznych w domu, biurze, czy lokalu usługowym. Element posiada trwałą budowę i jest wytrzymały mechanicznie. Dzięki zastosowaniu specjalnej nóżki możesz swobodnie przewietrzyć mieszkanie lub zapewnić gościom wygodne wejście do budynku. Produkt uniemożliwia poruszanie się drzwi podczas wiatru czy przeciągu.

   Cechy i zalety

    Przytrzymywacz drzwi to praktyczne akcesorium, które pozwala zatrzymać drzwi w otwartej lub uchylonej pozycji. Znajdzie zastosowanie nie tylko w domu, ale także w biurze lub lokalu usługowym – pozwoli na przewietrzenie pomieszczenia czy na wygodne wejście do lokalu większej liczby osób. Produkt cechuje się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i eleganckim wyglądem. Przytrzymywacz posiada kolor chrom i satynowe wykończenie – warto dobrać go do drzwi w pasujących barwach. Jego montaż nie jest skomplikowany i można wykonać go z pomocą podstawowych narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz także inne podobne produkty, takie jak stopki do drzwi i inne akcesoria potrzebne do ich obsługi. Dostępne są też zamki zwykłe i antywłamaniowe, więc łatwo wybierzesz komplet okuć dopasowany do potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     KolorSatyna
     Kod produktu5907586944504