Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pułapka feromonowa na owocówki Agrecol

Pułapka feromonowa na owocówki Agrecol

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pułapka feromonowa na owocówki Agrecol to szybki i łatwy w użyciu sposób na stwierdzenie w sadzie obecności owocówki jabłkóweczki. Nie zawiera środków chemicznych i wyróżnia się selektywnym działaniem, dzięki czemu jest bezpieczna dla ptaków i owadów zapylających. Lep pokryty wabiącą substancją jest odporny na słońce i deszcz.

   Cechy i zalety

    Gąsienice owocówki jabłkóweczki są w stanie zniszczyć Twoje starania o soczyste, piękne jabłka i gruszki, dlatego ważne jest regularne monitorowanie tych szkodników. Pozwoli Ci na to łatwa w użyciu Pułapka feromonowa na owocówki Agrecol. Wystarczy, że zawiesisz ją na drzewie i będziesz kontrolować co 2-3 dni. Lep pokryty specjalną substancją wabi gąsienice, dzięki czemu w razie ich nadmiaru możesz szybko zastosować środek ochrony roślin. Produkt jest odporny na działanie deszczu i promieni słonecznych, zachowuje więc swoją skuteczność przez nawet 2 miesiące. Pułapka feromonowa na owocówki Agrecol działa jedynie na szkodniki drzew owocowych, dzięki czemu jest bezpieczna dla zapylaczy oraz ptaków. Nie zawiera insektycydów.

    • Produkt naturalny
    • Praktyczny w użyciu
    • Bezpieczny dla srodowiska i owadów zapylających
    • Pułapki na 0,75ha sadu

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPułapka na owady
    MarkaAgrecol
    Waga produktu100g
    Kod produktu5902341003380