Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pułapka lepowa Agrecol 5 szt.

Pułapka lepowa Agrecol 5 szt.

19,98
/ kpl.
4
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz skutecznie pozbyć się owadów z Twoich pomieszczeń? Pułapka lepowa Agrecol pozwoli Ci ochronić Twoje rośliny zielone. Szybko usuniesz takie owady, jak ziemiórki, mączliki, miniarki czy mszyce. Produkt przeznaczony jest także do odstraszania innych owadów latających. Jego obsługa jest bardzo prosta. Skład jest w 100% naturalny, co gwarantuje bezpieczeństwo w użyciu.

   Cechy i zalety

    Jeśli hodujesz rośliny domowe, a w Twoim pomieszczeniu pojawiły się latające owady, postaw na skuteczną ochronę. Pułapka lepowa Agrecol 5 szt. jest prosta w użyciu. Wystarczy, że umieścisz ją w dowolnym miejscu niedaleko Twoich roślin. Żółta tablica pokryta jest lepką substancją, do której lgną ziemiórki, mączliki, miniarki czy mszyce. W dodatku odcień imituje kolor prawdziwych roślin, takich jak rzepak. Pułapka lepowa Agrecol jest w pełni bezpieczna zarówno dla Twoich kwiatów, jak i domowników. To zasługa naturalnych substancji w składzie. Produkt jest doskonałą alternatywą dla agresywnych środków chemicznych. Nawet w pomieszczeniach zamkniętych nie stwarza zagrożenia dla otoczenia. Owady przyklejają się do pułapki i tym samym tracą szkodliwość. Sprawdź też pozostałe rozwiązania w naszej ofercie.

    • 100 % naturalny
    • Prosta w użyciu
    • Bezpieczne dla ludzi i środowiska
    • Pułapka lepowa przeznaczona jest do monitorowania liczebności oraz odławiania szkodliwych owadów latających

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPułapka na owady
    MarkaAgrecol
    Kod produktu5902341004608