LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pułapka lepowa na karaluchy 2 szt.

Pułapka lepowa na karaluchy 2 szt.

14,98
/ kpl.
7,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pułapka lepowa na karaluchy pozwoli Ci pozbyć się owadów biegających, takich jak rybiki, mrówki czy karaluchy. Jest całkowicie bezpieczna – bez obaw możesz ją stosować w pomieszczeniach użytkowanych przez dzieci lub osoby z alergią. Doskonale sprawdzi się w spiżarniach, kuchniach czy pomieszczeniach gospodarczych. Działa przez 6 tygodni.

   Cechy i zalety

    Pułapka lepowa na karaluchy pozwoli Ci pozbyć się niechcianych insektów szybko i skutecznie. To bezpieczny sposób na rozwiązanie problemu z karaluchami, rybikami czy mrówkami. Umieszczona wewnątrz tekturki tabletka wydziela atrakcyjne dla owadów aromaty, które skutecznie zwabiają je na płytkę pokrytą substancją klejącą. Produkt nie zawiera szkodliwych związków, może być więc stosowany w spiżarniach i kuchniach. Doskonale sprawdzi się też w łazienkach i pomieszczeniach gospodarczych. Pułapka lepowa na karaluchy 2 szt. jest łatwa w użyciu i działa aż przez 6 tygodni. Rozłóż ją zgodnie z instrukcją na opakowaniu, a następnie połóż w miejscu przemieszczania się owadów – np. pod umywalką, za lodówką lub za szafkami kuchennymi.

    • Prosta w użyciu
    • Działa do 6 tygodni
    • Bez substancji owadobójczych
    • Pułapka lepowa na karaluchy, rybiki i inne owady biegające w postaci składanej tekturowej płytki pokrytej wewnątrz substancją klejącą, z tabletką aromatów żywnościowych

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu2
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    Gwarancja producenta3 lata​
    Zastosowanie komercyjne/domoweZastosowanie domowe
    Liczba sztuk2
    PostaćCiało stałe
    Kod produktu5902341009139