Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pułapka na krety Bros

Pułapka na krety Bros

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Po zimie Twój piękny trawnik zaczyna wyglądać jak jeden wielki kopiec? Twoje krzewy i inne roślin zaczynają podsychać, bo kret uszkodził ich korzenie? W pozbyciu się tego niechcianego sąsiada pomoże Ci pułapka na krety Bros. Jest to łatwy w użyciu produkt, który skutecznie wyłapuje krety i nornice. Za pomocą tego urządzenia schwytasz szkodniki w ich podziemnych korytarzach.

   Cechy i zalety

    Pułapka na krety Bros pomoże Ci pozbyć się szkodników z Twojego ogródka. Jest to produkt, który wyłapuje krety i nornice, ale ich nie zabija. Jeśli nie chcesz uśmiercać kretów, które przecież mają także dobroczynne działanie – zjadają choćby turkucie podjadki – złapanego w pułapkę szkodnika możesz wywieźć do lasu czy w miejsce, w którym nie będzie szkodził. Pułapka na krety Bros jest łatwa w użyciu. Ma postać tuby, którą powinieneś umieścić poziomo w podziemnym korytarzu. Następnie przykryj tunel darnią, deską lub płaskim przedmiotem, tak by powietrze i światło nie dochodziły pod ziemię. Jeśli kret lub nornica wejdą do wnętrza tuby, zapadka uniemożliwi im wyjście. Masz kłopot ze szkodnikami w ogródku lub na grządkach? W naszej ofercie znajdziesz produkty, które umożliwią Ci skuteczną walkę z nimi.

    • Skuteczna i łatwa w obsłudze pułapka do wyłapywania kretów i nornic
    • Pozwala schwytać szkodnika w jego podziemnym korytarzu

    Specyfikacja techniczna

    MarkaBros
    Głębokość produktu57mm
    Szerokość produktu57mm
    Wysokość produktu210mm
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
    Kod produktu5904517001367