Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pułapka na mole spożywcze Bros 2 szt.

Pułapka na mole spożywcze Bros 2 szt.

16,98
/ kpl.
8,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pułapka na mole spożywcze Bros to szybki sposób na sprawdzenie, czy w pobliżu sypkich produktów spożywczych nie znajdują się uciążliwe owady. Skuteczny klej więzi dorosłe samce zwabione za pomocą feromonów. Jeden lep działa przez nawet trzy miesiące. Produkt nie zawiera środków biobójczych i jest całkowicie bezpieczny dla człowieka.

   Cechy i zalety

    Nie pozwól, aby mole spożywcze zniszczyły Twoje zapasy. Jeżeli szukasz produktu, który pozwoli Ci udowodnić obecność tych uciążliwych owadów w pomieszczeniu, z pomocą przyjdzie Ci pułapka na mole spożywcze Bros 2 szt. Została ona powleczona skutecznym klejem z dodatkiem feromonu, który wabi dorosłe samce. Dzięki temu będziesz mógł oraz szybko ocenić ich liczbę i zdecydować, jakie środki biobójcze zastosować. Pułapka na mole spożywcze Bros jest łatwa w użyciu. Wystarczy przykleić ją w wybranym miejscu, a następnie oderwać papier zabezpieczający pole pokryte klejem z feromonem. Lep nie zawiera środków niebezpiecznych dla człowieka. Bez obaw możesz stosować go w pobliżu produktów spożywczych, takich jak kasza, mąka czy suszone owoce.

    • Bezwonny lep do monitorowania obecności moli spożywczych
    • Odławianie w pomieszczeniach: kuchnie, spiżarnie i magazyny, szafki
    • Zawiera dodatek feromonu

    Specyfikacja techniczna

    Długość pojemnika2mm
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
    Szerokość produktu111mm
    Wysokość produktu258mm
    Kod produktu5904517024755