Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pułapka na muchy Bros Zielona Moc

Pułapka na muchy Bros Zielona Moc

42,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pułapka na muchy Bros Zielona Moc w zestawie ma zawierającą naturalne zapachy przynętę, która ściąga owady do wypełnionej wodą pułapki. Produkt może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Pułapka jest niezwykle wydajna i skuteczna w walce ze wszystkimi rodzajami much. Przed użyciem koniecznie zapoznaj się z instrukcją producenta!

   Cechy i zalety

    Muchy przeszkadzają Ci podczas odpoczynku na tarasie lub w czasie robienia ogrodowego grilla? Pułapka na muchy Bros Zielona Moc będzie idealnym rozwiązaniem tego problemu. Produkt składa się z pojemnika i przynęty – ten pierwszy wystarczy dodać do odmierzonej ilości wody, żeby uruchomić niezwykle wydajną i skuteczną pułapkę. Zainstalować ją możesz zarówno na balkonie, jak i tarasie albo w altanie. Działa na wszystkie gatunki much. Pułapka na muchy Bros Zielona Moc jest wielokrotnego użytku – musisz wymieniać jedynie wkład nęcący, który po pewnym czasie przestaje spełniać swoją funkcję. Preparat jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją producenta – dotyczy ona codziennego użytkowania i środków ostrożności.

    • Skuteczna i wygodna w użyciu pułapka na muchy z przynętą
    • Odławianie na tarasach, balkonach, w ogrodach, altanach
    • Zawiera naturalny preparat nęcący

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuGranulat na insekty
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaBros
    Głębokość produktu104mm
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
    Szerokość produktu104mm
    Wysokość produktu215mm
    Kod produktu5904517226159