icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Na szkodniki

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pułapka na muszki owocowe jabłko

Pułapka na muszki owocowe jabłko

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Chcesz skutecznie pozbyć się małych, latających owadów w kuchni lub pokoju? Pułapka na muszki owocowe jabłko pomoże Ci w walce z tym problemem. Wewnątrz znajdziesz specjalny pojemnik oraz wabik, dzięki któremu owady wlecą do środka. Pojemnik ma kształt jabłka, który estetycznie prezentuje się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu.

  Cechy i zalety

  Pułapka na muszki owocowe jabłko to produkt, który pozwoli Ci skutecznie pozbyć się problemu z małymi owadami latającymi. Najczęściej pojawiają się one przy owocach i warzywach. Poza tym, wabią je wszelkie winne aromaty. W zestawie znajduje się specjalne opakowanie oraz płyn. Kształt jabłka jest atrakcyjny wizualnie i nie zaburzy aranżacji wnętrza. Wystarczy, że wlejesz środek do pojemnika i zwabisz owady. Pułapka na muszki owocowe jabłko jest stworzona wyłącznie z bezpiecznych materiałów. Możesz ją wykorzystać zarówno w domu, jak i w restauracji czy sklepie. To skuteczna ochrona przed niechcianymi owadami. Jeśli płyn się skończy, możesz wlać do środka zapas. Dodatkowy pojemnik z płynem znajdziesz w asortymencie naszego sklepu.

  • Naturalne składniki
  • Działa do 4 tygodni
  • Skutecznie wabi i przyczynia się do ograniczania liczebności muszki owocowej
  • Pułapka na muszki owocowe JABŁKO oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach i przeznaczona do monitorowania aktywności muszki owocowej (Drosophila melanogaster)

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5902341009382