Zobacz więcej Luksfery

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cegły, bloczki i pustaki

Strzałka w prawo

Luksfery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pustak szklany Seves 1908 H 19 x 19 x 8 cm bezbarwny

Pustak szklany Seves 1908 H 19 x 19 x 8 cm bezbarwny

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pustak szklany jest materiałem zarówno dekoracyjnym, jak i budowlanym. Przeznaczony jest do tworzenia ścianek działowych, półścianek, które zapewniają przenikanie światła dziennego przy jednoczesnym ograniczeniu przezierności. Stanowią także trudną do pokonania barierę dla włamywaczy – ich grube szkło jest odporne na uszkodzenia i uderzenia.

   Cechy i zalety

    Szklane cegły, bo tak określane są pustaki szklane, są zbudowane z zespolonych ze sobą części, pomiędzy którymi znajduje się pustka powietrzna. Ma to niewątpliwy wpływ na wzrost izolacji cieplnej produktu, dlatego z powodzeniem wykorzystasz go do wbudowania w ściany zewnętrzne swojego domu, garażu czy biura. Produkt doskonale spełni swoje zadanie w pokoju dziennym, wyznaczając niezależne i funkcjonalne przestrzenie oraz zapewniając w nich prywatność. Pustak szklany to materiał nieodzowny także w nowoczesnej łazience. Dzięki niemu stworzysz konstrukcję wyznaczającą obszar kabiny prysznicowej, tym samym zastępując tradycyjną zasłonę czy parawan wykonany ze szkła. Oferowany materiał budowlany zapewnia dobre połączenie niemal ze wszystkimi stylami, w jakich projektuje się wnętrza, co pozwala Ci na wiele możliwości jego zastosowania.

    • Doświetlenie pomieszczeń, w których nie można zastosować okna
    • Bardzo dobre tłumienie dźwięku
    • Umożliwia akustyczny podział przy jednoczesnym przepuszczaniu światła
    • Współczynnik przenikania ciepła: 3 W/m2K

    Specyfikacja techniczna

    KolorBezbarwny
    WykończenieBłyszczące
    Kod produktu8594001621316