Zobacz więcej Rusztowania warszawskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo

Rusztowania

Strzałka w prawo

Rusztowania warszawskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rama rusztowania Aluberg RW1201 1 m

Rama rusztowania Aluberg RW1201 1 m

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rama rusztowania marki Aluberg, służąca do montażu rusztowań. Wykonana ze stali, która jest materiałem odpowiednim do tego typu konstrukcji, dzięki swojej trwałości, odporności na obciążenia, uszkodzenia mechaniczne oraz inne odkształcenia. Jeden element charakteryzuje się małą wagą, więc nie sprawia problemu w transporcie i ramę może przenieść jedna osoba.

   Cechy i zalety

    Rama rusztowania Aluberg to produkt służący do montażu rusztowań. Element wykonany jest ze stali, materiału bardzo solidnego, sprawdzającego się w tego typu konstrukcjach. Wytrzymuje duże obciążenia, dzięki czemu może utrzymywać kolejne piętra rusztowania oraz osoby pracujące na nim. Jest odporna na odkształcenia – wysoka sprężystość materiału powoduje, że stalowe rury wracają do swojego kształtu po zdjęciu obciążenia. Stal jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne – rusztowanie nie będzie obite przez wnoszone materiały budowlane, uderzenia młotka czy innych narzędzi. Niewielka waga ramy sprawia, że może ją bez problemu przenieść jedna osoba. Produkt można dopasować do innych elementów serii RW tego samego producenta.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu42mm
     Maksymalna wysokość10m
     Szerokość produktu1620mm
     Wysokość platformy10000mm
     Wysokość produktu820mm
     Maksymalne obciążenie150kg
     MateriałStal
     Kod produktu5902020344001