Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kratki wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kratki wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka do panela Awenta 100 mm szara

Ramka do panela Awenta 100 mm szara

9,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Prezentowaną ramkę do panela wykorzystasz razem z elementami z tej samej serii lub samodzielnie w roli kratki wentylacyjnej. Dzięki zastosowanym materiałom, doskonale spełnia tę funkcję – zabezpiecza bowiem wentylator przed przedostawaniem się do niego zanieczyszczeń. Produkt utrzymany jest w kolorze szarym i posiada uniwersalne wymiary.

  Cechy i zalety

  Przymocowałeś do wentylatora w kuchni dekoracyjny panel, ale jasna kratka pod spodem odznacza się i psuje estetyczny efekt? Wymień ją zatem na prezentowaną ramkę. Dostępna jest w kolorze szarym, przez co łatwiej dopasujesz ją do wybranego odcienia elementu wykańczającego. Wykonana została w takiej formie, która znacząco ułatwia montaż panela i sprawia, że ten lepiej się trzyma. Nie będziesz więc musiał martwić się, że spadnie nawet wtedy, kiedy wentylator będzie intensywnie pracował. Ramkę z powodzeniem wykorzystasz także w roli kratki wentylacyjnej. Dzięki zastosowanym materiałom, doskonale zabezpiecza ona cały system przed przedostawaniem się zanieczyszczeń do wewnątrz. Wypróbuj koniecznie razem z panelami z tej samej serii, które również znajdziesz w naszej ofercie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   SeriaSystem+
   KolorSzary
   MateriałTworzywo ABS
   Kod produktu5905033313064