Zobacz więcej Rusztowania warszawskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo

Rusztowania

Strzałka w prawo

Rusztowania warszawskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka konstrukcyjna Polbram Steel Group do rusztowania typ warszawski 1000 x 820 mm
Strzałka w prawo

Ramka konstrukcyjna Polbram Steel Group do rusztowania typ warszawski 1000 x 820 mm

79,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ramka konstrukcyjna to element stosowany do montażu rusztowania typu warszawskiego, które używa się podczas remontów elewacji budynku lub dachu. Produkt wytworzono z metalu pokrytego farbą antykorozyjną, dzięki czemu jest odporny na działanie wilgoci. Tego rodzaju szkielet jest też wyjątkowo wygodny w użytkowaniu – specjalny mechanizm kołowy umożliwia przesunięcie go bez konieczności demontażu.

   Cechy i zalety

    Ramka konstrukcyjna do rusztowania typu warszawskiego przeznaczona jest do prac wykończeniowych lub naprawczych przy fasadzie obiektów przemysłowych i domów jednorodzinnych. Typ warszawski zapewnia wysoką stabilność i sztywność konstrukcji, gwarantując bezpieczną pracę na wysokości. Prosty i szybki montaż daje Ci więcej czasu na pracę bez dodatkowych przeszkód. Metalowe ramki pokryte są farbą zapobiegającej korozji, co znacznie zwiększa ich żywotność, pozwalając Ci na wielokrotny użytek. Rusztowanie stosowane może być wewnątrz i na zewnątrz jako wolnostojące lub kotwione, zapewniając Ci wszechstronność użycia w różnych sytuacjach. Dzięki zespołom kołowym rusztowanie może zostać przestawione bez konieczności demontażu, pozwalając Ci skupić się na pracy bez konieczności dokonywania zbędnych przerw.

    • Trwałość
    • Łatwy montaż
    • Certyfikat

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalna wysokość0.82m
    Wysokość platformy2200mm
    Maksymalne obciążenie203kg
    MateriałStal
    Kod produktu5900652456956