Zobacz więcej Mieszadła

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Mieszadła

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ręczna maszynka do narzucania tynku Comensal
Strzałka w prawo

Ręczna maszynka do narzucania tynku Comensal

158
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ręczna maszynka pozwala na dokładne, równomierne narzucanie tynku. Dzięki dużej pojemności oraz poręcznej, drewnianej rączce będziesz mógł szybko i sprawnie pokryć zaprawą wybraną powierzchnię. Maszynkę wykonano ze stali, którą dodatkowo pokryto warstwą farby, przez co produkt jest bardzo wytrzymały i odporny na zniszczenia.

   Cechy i zalety

    Ręczna maszynka to praktyczne narzędzie budowlane, przeznaczone do narzucania tynku. Dzięki jego zastosowaniu będziesz mógł równomiernie rozprowadzić zaprawę na wybranej powierzchni. Do jego produkcji użyto stal, dzięki której produkt jest bardzo wytrzymały i nie ulega zniszczeniu, nawet podczas częstej eksploatacji. Zewnętrzna powierzchnia maszynki została pokryta farbą, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Produkt posiada wygodną, drewnianą rączkę, która ułatwi Ci swobodne manewrowanie narzędziem i tym samym dokładne narzucanie tynku. Maszynka sprawdzi się podczas tynkowania dużych powierzchni. Dzięki zwartej budowie oraz wysokiej wydajności wykonywane przy jego użyciu prace zrealizujesz szybko i sprawnie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     MateriałStal i drewno
     Kod produktu5902060102067