Zobacz więcej Przewody wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Przewody wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Redukcja Vents 150 x 125 mm

Redukcja Vents 150 x 125 mm

13,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Redukcja jest niezbędna podczas montażu przewodu wentylacyjnego, ponieważ zapewnia mu prawidłowe funkcjonowanie – umożliwia Ci połączenie ze sobą elementów o różnych średnicach. Do jej produkcji wykorzystano tworzywo sztuczne, które odznacza się odpornością na uszkodzenia, ścieranie oraz zużycie – produkt jest sprawny latami.

   Cechy i zalety

    Dostępna tutaj redukcja umożliwia Ci połączenie ze sobą elementów różniących się między sobą średnicą – montaż systemu lub przewodu wentylacyjnego z powodzeniem wykonasz samodzielnie, a w razie potrzeby możesz skorzystać z pomocy fachowców. Ten praktyczny przedmiot w całości wyprodukowany jest z trwałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na uszkodzenia, dzięki czemu służy użytkownikom latami. Dodatkowo charakteryzuje się gładką powierzchnią, którą bardzo łatwo utrzymać w czystości. Brak ostrych elementów pozwala uniknąć zadrapania w czasie mocowania, sprzątania lub innych zabiegów. Montaż wyrobu usprawnia funkcjonowanie wentylacji, zarówno nawiewów i wywiewów powietrza. Mając na uwadze docelowe miejsce montażu redukcji, w naszym sklepie znajdziesz także alternatywne produkty.

    • Umożliwia połączenie systemów o różnych średnicach
    • Łatwy montaż
    • Szczelne połączenie

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu60mm
    Średnica produktu150mm
    Szerokość produktu154mm
    Wysokość produktu154mm
    KolorBiały
    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5906046101617