Zobacz więcej Przewody wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Przewody wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Redukcja Vents 204 x 60 mm / 120 x 60 mm prostokątna

Redukcja Vents 204 x 60 mm / 120 x 60 mm prostokątna

22,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą prostokątnej redukcji połączysz ze sobą różnego rodzaju elementy systemu wentylacyjnego, które różnią się między sobą średnicą. Raz prawidłowo zamocowany produkt latami będzie sprawnie funkcjonował – jest wytrzymały, a także odporny na uszkodzenia. Z jego gładkiej powierzchni bez trudu zdejmiesz kurz, a także inne zabrudzenia.

   Cechy i zalety

    Redukcja jest łatwa w montażu, który z powodzeniem przeprowadzisz samodzielnie. Nadaje się do zastosowania w systemach oraz przewodach wentylacyjnych montowanych na użytek domowy, a także publiczny. Zastosowanie jej usprawnia działanie systemu, a tym samym zapewnia lepszy przepływ powietrza. To ważne, zwłaszcza w takich pomieszczeniach jak kuchnie, łazienki czy kotłownie. Redukcja łączy ze sobą elementy o różnych średnicach, dzięki czemu znacznie ułatwia i przyspiesza przebieg prac, a także korzystnie wpływa na funkcjonowanie przewodu wentylacyjnego. Wyrób wykonano z tworzywa sztucznego, dlatego też jest wytrzymały i latami służy użytkownikom – dodatkowo jest odporny na uszkodzenia i ścieranie, a z gładkich powierzchni szybko pozbędziesz się nieestetycznego kurzu.

    • Umożliwia połączenie systemów o różnych rozmiarach
    • Łatwy montaż
    • Szczelne połączenie

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKolano kanału
    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5906046100740