Zobacz więcej Akcesoria do przetwórstwa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rurka fermentacyjna Terdens 2 szt.

Rurka fermentacyjna Terdens 2 szt.

12,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rurka fermentacyjna stanowi nieodłączny element sprzętu do samodzielnego przygotowania wina lub piwa. Jej zastosowanie umożliwia odprowadzenie CO2 powstałego w trakcie procesu fermentacji. Ponadto dzięki rurce do wnętrza beczki lub butli nie dostaje się powietrze oraz zanieczyszczenia. W skład zestawu wchodzą dwie rurki wykonane z tworzywa sztucznego.

   Cechy i zalety

    Proponowany w tym miejscu zestaw dwóch rurek fermentacyjnych zawiera produkty, które znajdą uznanie w oczach każdego miłośnika wyrobów alkoholowych sporządzanych w domowym zaciszu. Posłużą Ci one bowiem do skompletowania sprzętu niezbędnego do przygotowania wina lub piwa, dzięki czemu będziesz mógł raczyć się samodzielnie wykonanymi trunkami. Dzięki zastosowaniu rurki skutecznie odprowadzany jest dwutlenek węgla powstały w trakcie procesu fermentacji. Ponadto montaż rurki pozwoli Ci zablokować dostęp powietrza oraz nieczystości do zaczynu, co ma bardzo duże znaczenie dla jakości uzyskanego trunku. Rurki zostały wykonane z tworzywa sztucznego, dlatego nie musisz się obawiać o ich uszkodzenie w trakcie użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz też inne tego typu akcesoria.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTerdens
     KolorPrzezroczysty
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5901733004080