Zobacz więcej Próbniki elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Mierniki i próbniki

Strzałka w prawo

Próbniki elektryczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Samochodowy próbnik napięcia 120 mm
Strzałka w prawo

Samochodowy próbnik napięcia 120 mm

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Próbnik napięcia znajdzie zastosowanie w motoryzacji, przemyśle samochodowym oraz przy różnego rodzaju pracach z instalacjami elektrycznymi. Produkt sprawdzi się doskonale w każdym warsztacie, ponieważ cechuje się szerokim zastosowaniem. Za jego pomocą sprawnie przetestujesz elektronikę swojego pojazdu – przewody, bezpieczniki i gniazdka.

   Cechy i zalety

    Próbnik to narzędzie, które sprawdzi się w każdym warsztacie. Produkt idealnie nadaje się do pracy z instalacjami elektrycznymi, dlatego wykorzystasz go do wykonania pomiaru napięcia w swoim samochodzie. Próbnik napięcia cechuje się szerokim zastosowaniem – za jego pomocą wykryjesz przerwy w przewodach samochodowych, przetestujesz bezpieczniki i gniazda świateł oraz podłączysz zacisk do podwozia. Próbnik umożliwia dokładną kontrolę napięcia, dzięki czemu masz możliwość szybkiej reakcji w przypadku zagrożenia lub uszkodzenia elementów instalacji. W ten sposób zapewniasz sobie bezpieczeństwo podczas użytkowania pojazdu. Przegląd wykonasz sprawnie i w komfortowych warunkach. Producent posiada inne akcesoria do pomiaru napięcia w swojej ofercie.

    • Podstawowe narzędzie przy pracach z instalacjami elektrycznymi 6 - 24 V

    Specyfikacja techniczna

    Przeznaczeniemotoryzacja, rzemiosło, przemysł
    Kod produktu5906083652608