Zobacz więcej Próbniki elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Mierniki i próbniki

Strzałka w prawo

Próbniki elektryczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Samochodowy próbnik napięcia Yato 6-24 V

Samochodowy próbnik napięcia Yato 6-24 V

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastanawiasz się, jak sprawdzić napięcie podczas serwisowania samochodu? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą prezentowanego próbnika. Akcesorium stworzone między innymi ze stali jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Poręczny uchwyt pozwala na bezproblemowe operowanie przyrządem. Proponujemy również inne narzędzia warsztatowe.

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że Twój warsztat nie jest odpowiednio wyposażony w akcesoria umożliwiające odpowiednie przeprowadzanie prac serwisowych przy samochodzie? Prezentowany próbnik to element, który przyda się w każdym funkcjonalnym garażu – przyrząd pozwala na prawidłowe sprawdzanie napięcia mechanizmu. Przedmiot stworzony między innymi ze stali przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Posiada poręczny uchwyt, co umożliwia wygodne operowanie narzędziem. Funkcjonalne akcesorium znajdzie zastosowanie zarówno w profesjonalnym serwisie naprawczym, jak też w garażu zwykłego majsterkowicza. Jeśli zależy Ci na odpowiednim przygotowaniu pojazdu do jego bezpiecznego użytkowania, koniecznie zaopatrz się w prezentowany próbnik napięcia. Sprawdź teraz!

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     KolorMix
     MateriałTworzywo sztuczne i stal
     Kod produktu5906083928659