Zobacz więcej Schody strychowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Schody

Strzałka w prawo

Schody strychowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Schody strychowe Super Step 120 x 60 cm

Schody strychowe Super Step 120 x 60 cm

438
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Strychowe schody umożliwiają bezpieczne i komfortowe wyjście na poddasze. Nie wymagają dużej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się” w stropie, dzięki czemu oszczędzasz miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Antypoślizgowe stopnie pozwalają na ich bezpieczne użytkowanie, a plastikowe stopki ułatwiają montaż i chronią podłogę przed zarysowaniami.

   Cechy i zalety

    Schody strychowe dostępne w naszej ofercie pozwolą Ci na łatwe i zarazem bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności wykonywania często kosztownych i zajmujących dużo miejsca, tradycyjnych schodów stacjonarnych. Do ich produkcji wykorzystano wysokogatunkowe drewno, dzięki czemu odznaczają się dużą wytrzymałością i niewątpliwymi walorami estetycznymi, które dodatkowo zostały podkreślone malowanymi proszkowo okuciami. Produkt został wyposażony w antypoślizgowe stopnie oraz w plastikowe stopki, które nie tylko ułatwiają montaż, ale także skutecznie zapobiegają rysowaniu podłogi – schody spełniają więc wszelkie wymagania techniczne oraz wymogi bezpieczeństwa, jak również gwarantują pełną wygodę użytkowania.

    • Ocieplana klapa
    • Stopki nierysujące podłogi
    • Szeroka drabinka
    • Stopnie łączone na jaskółczy ogon, estetyczne okucia pomalowane proszkowo, wysoka jakość drewna, płynne otwieranie dzięki sprężynie na skrzyni

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZestaw schodów strychowych
    Grubość drzwi26mm
    Wysokość od podłogi do sufitu2.8m
    SeriaSuper Step
    Maksymalne obciążenie150kg
    Odporność na poślizgStopnie przeciwpoślizgowe
    KolorNaturalny
    Kod produktu5907572765847