LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Akcesoria do przetwórstwa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ściągacz do wina Terdens z pompką gruszka

Ściągacz do wina Terdens z pompką gruszka

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ściągacz do wina to praktyczny produkt, za pomocą którego będziesz mógł zlać gotowy trunek z balonu fermentacyjnego do naczynia, w którym będziesz je przechowywał. Produkt jest wygodny w użytkowaniu, ponieważ został wyposażony w pompkę. Dzięki temu możliwe jest łatwe zassanie płynu, a następnie przelanie go do nowych pojemników.

   Cechy i zalety

    Ściągacz do wina będzie nieocenioną pomocą podczas samodzielnego przygotowywania trunków w domowym zaciszu. Zastosujesz go na końcowym etapie produkcji, gdy wino dojrzeje do butelkowania i będziesz mógł je przelać ze zbiornika fermentacyjnego do butelek, w których będziesz je przechowywać. Dzięki proponowanemu tu ściągaczowi osad pozostanie w balonie fermentacyjnym, a Twoje wino będzie cechowało się nie tylko doskonałym smakiem, ale również stanie się klarowne. Ściągacz został wyposażony w pompkę, która ułatwia zassanie cieczy oraz przelanie jej do butelek. W rezultacie jej użycia proces zlewania wina przebiega szybko i sprawnie. Do wykonania ściągacza zastosowano tworzywo sztuczne, dlatego jest on trwały i będzie Ci służył w dobrym stanie przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTerdens
     KolorPrzezroczysty, czerwony
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5901733004417