Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Ściernica trzpieniowa Condor P120 50 x 30 x 6 mm

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

17,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Ściernicę trzpieniową możesz przymocować do wiertarki, wkrętarki i elektronarzędzi uniwersalnych z końcówkami wymiennymi. Umożliwia obróbkę ścierną elementów o skomplikowanych kształtach. Nadaje się do wygładzania drewnianych profili i metalowych części o znacznych krzywiznach powierzchni. Ściernica dostępna jest w różnych gradacjach do wyboru.

      Cechy i zalety

        Ściernica trzpieniowa to specjalna tarcza uzupełniająca szlifierki i elektronarzędzia, które mogą być stosowane z końcówkami wymiennymi. Dzięki promienistemu ułożeniu listów z ziarnem ściernym, dopasowuje się idealnie do kształtu obrabianego przedmiotu i pozwala na dokładną pracę. Całkowicie usuwa zadziory i ostre pozostałości materiału z drewna, metali, tworzyw sztucznych i elementów drewnopodobnych. Skutecznie usuwa powłoki malarskie i może być używana z narzędziami o dużej prędkości obrotowej. Sprawia, że krawędzie obrabianego przedmiotu ulegają zaokrągleniu i nie tworzą zadziorów. Gradacja P120 doskonale nadaje się do wygładzania powierzchni po obróbce zgrubnej. Ściernica dostępna jest w różnych gradacjach do wyboru.

        • Przeznaczona do użytku z maszynami ręcznymi
        • Dopasowuje się idealnie do kształtów obrabianego przedmiotu
        • Całkowicie usuwa zadziory i powłoki

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        Materiał warstwy podkładowejPłótno
        GradacjaGradacja 120
        Kod EAN5902143158004