Siatka ogrodzeniowa heksagonalna Blooma 0,5 x 10 m stal powlekana
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Siatka ogrodzeniowa z sześciokątnym kształtem oczka w kolorze zielonym, będzie doskonałym produktem, dzięki któremu z łatwością ogrodzisz teren swojej posesji. Atutem produktu jest wykonanie ze stali powlekanej PVC, która przede wszystkim jest bardzo trwała, dlatego też siatka pozostanie w kształcie nadanym przez producenta wiele lat.
Cechy i zalety
Produktem, który z powodzeniem zastosujesz na terenie swojego gospodarstwa domowego jest siatka. Element pozwoli Ci odpowiednio odgrodzić teren Twojej posesji lub powierzchnie przeznaczoną pod budowę domu. Ponadto za pomocą siatki, wydzielisz strefę pod uprawę przydomowego ogródka. Materiał, który został użyty do wykonania siatki to stal powlekana, charakteryzująca się wysoką wytrzymałością przed uszkodzeniami. Dzięki temu produkt pozostanie w swoim kształcie przez wiele lat i zapewni Ci odpowiednie oddzielenie terenu. Atutem produktu jest również doskonałe zabezpieczenie przed dzikim zwierzętami lub intruzami, zatem zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa. W prezentowanej ofercie dostępna już również siatka wykonana ze stali galwanizowanej.
- Siatka jest elastyczna i plastyczna, dzięki czemu można ją z łatwością montować i przycinać
- Ocynkowanie powierzchni zapewnia odporność na korozję i otarcia
- Siatka z sześciokątnymi oczkami, idealna do zabezpieczania zwierząt
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
| Typ produktu | Siatka o potrójnym skręcie |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Sztuka |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Marka | Blooma |
| Nazwa/numer modelu | 12660BQ |
| Długość (cm) | 1000cm |
| Szerokość (cm) | 50cm |
| Wysokość (cm) | 50cm |
| Grubość (cm) | 0.08cm |
| Waga produktu | 1950g |
| Kształt oczka | Sześciokątny |
| Wysokość oczka | 13mm |
| Szerokość oczka | 13mm |
| Średnica drutu | 0.8mm |
| Materiał | Stal |
| Powłoka | Powłoka z PVC |
| Odporność na rdzę | Tak |
| Kolor | Zielony |
| Kod RAL | 6005 |
| Konstrukcja produktu | Skręcana |
| Przeznaczenie | ogrodzenia |
| Gwarancja producenta | 2 lata |
| Kod produktu | 3663602731085 |
Producent / osoba odpowiedzialna w UE
Producent
Kingfisher International Products B.V.
Adres
Rapenburgestraat 175, E,
Amsterdam
1011 VM
Holandia
Kontakt
Opinie
4.71 / 5(21 opinii)Wojciech1973 - 5 / 5 - 10.09.2015
Siatka ogrodzeniowa heksagonalna Blooma 0,5 m / 10 mb stal powlekana
Nie każdego stać na piękne ogrodzenie jeszcze z ornamentami, dlatego zakupiłem siatkę na ogrodzenie ogródka. nie wygląda to efektownie ale ważne, że nikt mi nie pałęta się po grządkach żony.