Zobacz więcej Siatka plastikowa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Ogrodzenia z siatki

Strzałka w prawo

Siatka plastikowa

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Siatka typ 201/1500 techniczna 25 mb
Strzałka w prawo

Siatka typ 201/1500 techniczna 25 mb

474,50
/ rol.
18,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Siatkę techniczną stosuje się jako budulec płotów i ogrodzeń umieszczanych w ogrodzie. Dzięki niej można wydzielić w nim różne strefy. Pozwala ona zabezpieczyć grządki przed ich niszczeniem przez zwierzęta, a także zbudować wybiegi dla ptaków hodowlanych. Produkt oferowany jest w rolkach, które są łatwe i wygodne do transportowania.

   Cechy i zalety

    Siatka techniczna stosowana jest w trakcie realizacji prac ogrodowych. Wykonano ją z odpornego na działanie warunków atmosferycznych polietylenu, dlatego można ją z powodzeniem umieścić na dworze. Produkt jest budulcem służącym do wykonywania płotów i ogrodzeń. Może zostać wykorzystana do zabezpieczenia rabat, grządek i innych miejsc przed ich zniszczeniem przez zwierzęta. Sprawdzi się również do budowy wolier i wybiegów dla ptactwa hodowanego w ogrodzie. Siatka techniczna została wykonana z koncentratu barwnego polietylenu. Charakteryzuje się on dobrą wytrzymałością, a także odpornością na działanie wody. Dzięki temu produkt doskonale nadaje się do stosowania na zewnątrz. Ponadto jego kolor idealnie komponuje się z kolorystyką roślinności występującej w ogrodach.

     Specyfikacja techniczna

     Długość (m)25m
     Szerokość oczka7mm
     Szerokość (m)0.8m
     KolorZielony
     MateriałPolietylen (PE)
     Waga (kg)11.3kg
     Kod produktu5905620014190