Zobacz więcej Kosy ręczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia do cięcia

Strzałka w prawo

Kosy ręczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sierp ząbkowany

Sierp ząbkowany

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sierp ząbkowany stosowany jest w celu ścinania trawy lub chwastów, wobec czego przyda się w większości ogrodów. Wygodny uchwyt zapewnia poczucie bezpieczeństwa w czasie użytkowania ostrego narzędzia. Produkt cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ jest odporny na wyginanie się oraz pękanie. Precyzyjnie wykończone krawędzie nie ulegają szybkiemu tępieniu się.

   Cechy i zalety

    Sierp ząbkowany przyda się w większości ogrodów – idealnie sprawdza się podczas ścinania trawy oraz chwastów. Produkt posiada wygodny uchwyt, więc operowanie nim jest wyjątkowo łatwe – ma to szczególnie istotne znaczenie w przypadku stosowania ostrych narzędzi. Solidnie wykończone krawędzie szybko tną rośliny, umożliwiając błyskawiczne wykonywanie zaplanowanych prac. Sierp jest odporny na wyginanie się oraz pękanie, wobec czego będzie służył Ci przez długi czas. Wykończony został z wyjątkową precyzją, co zapobiega również jego szybkiemu tępieniu się. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne akcesoria stosowane w czasie prac ogrodowych, zatem bezproblemowo skompletujesz produkty, które najlepiej przydadzą się na Twojej działce.

    • Rękojeść drewniana

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5905620014268