icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Sklejki

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Sklejki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sklejka liściasta klasa II-III 18 mm 3,125 m2
Strzałka w prawo

Sklejka liściasta klasa II-III 18 mm 3,125 m2

168
/ m²
525
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana tutaj sklejka jest materiałem, który możesz wykorzystać podczas różnorakich prac budowlanych i konstrukcyjnych. Ten liściasty model jest wyjątkowo gruby, dlatego możesz mieć pewność jego dużej trwałości i wytrzymałości na uszkodzenia. Sklejka ta posłuży Ci do wykonywania mebli oraz jako materiał konstrukcyjny bądź wypełniający w budownictwie. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Materiał, który jest tutaj dostępny pozwoli Ci na wykonanie rozmaitych prac budowlano-konstrukcyjnych czy to w warsztacie, czy to na placu budowy. Ta sklejka liściasta cechuje się większą odpornością i trwałością niż drewno konstrukcyjne, dlatego możesz wykorzystać ją do wykonywania drzwi czy mebli – zarówno domowych, jak i biurowych czy przemysłowych. Model ten wykończono na sporą grubość, dlatego swobodnie skonstruujesz z niego blat na biurko czy parapet. Taka sklejka może również stanowić materiał, który wykorzystasz w budownictwie – do wznoszenia ścian działowych, do konstruowania sufitów czy jako okładziny ścian i podłóg. W budownictwie przemysłowym możesz użyć jej do utworzenia podestów i posadzek w halach, platform rusztowań oraz jako elewacje.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2500mm
     Szerokość produktu1250mm
     Grubość produktu18mm
     MateriałDrewno twarde
     Kod produktu3663602840787