Zobacz więcej Kątowniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Miarki

Strzałka w prawo

Kątowniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Skośnica drewniana Vorel 270 mm

Skośnica drewniana Vorel 270 mm

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Skośnica drewniana Vorel jest produktem, który możesz wykorzystać do celów profesjonalnych i amatorskich. Narzędzie to umożliwia przenoszenie kątów. Wykorzystasz je podczas wielu zaplanowanych prac. Z naszej oferty dobierz również pozostałe przyrządy i narzędzia, którymi wyposażysz swój warsztat, profesjonalny zakład lub garaż.

   Cechy i zalety

    Skośnica drewniana Vorel 270 mm jest wykonana z solidnego drewna. Równocześnie materiał ten zapewnia estetyczny wygląd przyrządu oraz bezpieczeństwo dla powierzchni, na które przenosisz kąty. Narzędzie zabezpiecza stalowa śruba i dołączona do niej nakrętka. Dzięki niej skośnica umożliwia skuteczne trasowanie. Przyrząd możesz wygodnie blokować, by dokładnie przenieść zmierzony kąt. Skośnica drewniana Vorel przyda Ci się podczas prac stolarskich oraz remontowych i budowlanych. Jest bardzo łatwa i wygodna w użytkowaniu. Jej optymalny rozmiar ułatwia korzystanie z niej. Nasz asortyment obejmuje także wiele innych narzędzi. Mogą Ci się przydać podczas wielu różnorodnych prac w domu oraz warsztacie, zakładzie stolarskim czy komórce majsterkowicza.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałDrewno
     Możliwość regulacjiRegulowany
     Kod produktu5906083188008