Zobacz więcej Skrzynki balkonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Doniczki zewnętrzne

Strzałka w prawo

Skrzynki balkonowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Skrzynka balkonowa Prosperplast 100 cm antracyt

Skrzynka balkonowa Prosperplast 100 cm antracyt

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Antracytowa skrzynka balkonowa to rodzaj podłużnej doniczki, w której możesz z powodzeniem uprawiać rośliny. Za jej pomocą udekorujesz taras czy parapet kwiatami i ziołami. Ze względu na to, że jest wykonana z tworzywa sztucznego, wyróżnia się niewielką wagą, a jednocześnie doskonałą odpornością na rozmaite warunki atmosferyczne.

   Cechy i zalety

    Do hodowli paru roślin – np. kilku pelargonii w różnych kolorach – możesz wykorzystać prezentowaną skrzynkę balkonową. Ten rodzaj doniczki wykazuje się niewielką wagą, dlatego możesz ją swobodnie wieszać na balustradzie czy przenosić w inne miejsce, nawet gdy znajduje się w niej ziemia z sadzonkami. Podłużny pojemnik wykonany z tworzywa sztucznego nadaje się do uprawy roślin na zewnątrz, ale i wewnątrz budynków. Możesz postawić skrzynkę na parapecie w kuchni i uprawiać w niej wonne zioła. Posłuży również do dekorowania balkonów i tarasów za pomocą rozmaitych kwiatów. Antracytowy kolor donicy sprawia, że jest elegancka, a jednocześnie pasuje do nowoczesnych aranżacji. W ofercie znajdzie dopasowaną podstawkę, a także inne rodzaje skrzynek balkonowych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaProsperplast
     Głębokość (cm)100cm
     Szerokość (cm)18cm
     Wysokość (cm)14cm
     Waga (kg)0.49kg
     Grupa kolorystycznaSzary
     KolorAntracyt
     Kod produktu5905197455228