Zobacz więcej Skrzynki balkonowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Doniczki zewnętrzne

Strzałka w prawo

Skrzynki balkonowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Skrzynka balkonowa Prosperplast 40 cm terakota
Strzałka w prawo

Skrzynka balkonowa Prosperplast 40 cm terakota

7,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Skrzynka balkonowa to idealny produkt do hodowli roślin. Przy pomocy elementu zasadzisz piękne pelargonie lub fuksje, dzięki czemu Twój balkon będzie się ładnie prezentował. Skrzynka została wykonana z wytrzymałego polipropylenu, w związku z czym zachowa estetyczny wygląd na wiele lat. Skrzynkę zawiesisz na balkonowej poręczy dzięki specjalnym hakom, które są dostępne w naszym asortymencie.

   Cechy i zalety

    Skrzynka to przydatny produkt do urozmaicenia przestrzeni balkonu, przydomowego tarasu lub werandy. Za pomocą elementu możesz uprawiać wiele gatunków różnych roślin, którymi ożywisz przestrzeń. Skrzynka przede wszystkim wyróżnia się materiałem z jakiego została wykonana – polipropylen, charakteryzujący się znakomitą wytrzymałością. W związku z tym, skrzynka pozostanie odporna na ewentualne uszkodzenia i zachowa kształt nadany przez producenta na wiele lat. Skrzynka jest w kolorze pomarańczowym, wobec tego będzie doskonale pasować do dodatków dekoracyjnych o ciepłych odcieniach. Wśród naszego asortymentu możesz również nabyć specjalne drabinki bambusowe, klipsy do orchidei lub paliki do drzewek, które podtrzymają roślinę.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaProsperplast
     Głębokość (cm)18cm
     Szerokość (cm)40cm
     Wysokość (cm)14cm
     Waga (kg)0.23kg
     Grupa kolorystycznaPomarańczowy
     KolorTerakota
     Kod produktu5905197255149