LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Akcesoria do przetwórstwa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słoik Terdens 0,2 l zgrzewka wieczko 8 szt.

Słoik Terdens 0,2 l zgrzewka wieczko 8 szt.

19,98
/ kpl.
2,50
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Słoik Terdens z wieczkiem zgrzewka to praktyczne wyposażenie każdej kuchni. Docenią je szczególnie miłośnicy przetworów z warzyw i owoców. W zestawie znajdziesz osiem sztuk przezroczystych słoików z metalowymi wieczkami. Z pewnością będą pasować wyglądem do kuchni lub spiżarni w każdym stylu. Z łatwością nakleisz na nie etykiety z informacją o zawartości słoików.

   Cechy i zalety

    Słoik Terdens 0,2 l z wieczkiem zgrzewka 8 szt. to zestaw uniwersalnych słoików do przechowywania żywności. Z ich pomocą wykonasz smaczne przetwory, które dostarczą Ci witamin z zimowe miesiące. Nadają się do przygotowania dań z warzyw i owoców. Wyposażono je w szczelnie domykające się nakrętki w metalicznym odcieniu. Możesz przechowywać w nich również żywność o długim terminie ważności. W ten sposób będzie Ci łatwiej zachować porządek w kuchni. Słoik Terdens z wieczkiem zgrzewka możesz obkleić naklejkami z opisami zawartości słoika. Przeźroczyste ścianki słoika pozwolą też z łatwością sprawdzić, co znajduje się w środku. Szkło w żaden sposób nie wpłynie na smak pożywienia. W naszej ofercie znajdziesz też wiele innych słoików w różnorodnych wzorach oraz kolorach.

    • 8 sztuk w zestawie
    • Neutralne szkło
    • Kolorowe nakrętki

    Specyfikacja techniczna

    MarkaTerdens
    W zestawieKolorowe, metalowe nakrętki
    KolorBezbarwny
    MateriałSzkło
    Kod produktu5901733004202