Zobacz więcej Akcesoria do przetwórstwa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słoik Terdens 0,5 l zgrzewka wieczko 6 szt.

Słoik Terdens 0,5 l zgrzewka wieczko 6 szt.

24,98
/ kpl.
4,16
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Słoik Terdens z wieczkiem zgrzewka wykorzystasz na wiele sposobów w kuchni. Produkt przeznaczony jest do przechowywania przetworów zimowych. Wykonany został z wysokiej jakości szkła, które jest odporne na działanie zmiennych temperatur. Zakrętki w szczelny sposób zamykają wek, dzięki czemu jedzenie wewnątrz słoika się nie zepsuje.

   Cechy i zalety

    Słoik Terdens 0,5 l z wieczkiem zgrzewka 6 szt. to naczynie, które znajduje wiele zastosowań w procesie przetwórstwa warzyw i owoców. Wykorzystywany jest do przechowywania przetworów. Jest bardzo szczelny. Dzięki temu przechowasz w nim przygotowane na zimę weki. Słoik Terdens z wieczkiem zgrzewka został wykonany ze szkła wysokiej jakości. Dzięki temu jest odporny na wysokie temperatury. Ponadto zimą nie pęka pod wpływem mrozu. Jeden zestaw zawiera sześć sztuk szklanych słoików. Szkło jest transparentne i neutralne. Każdy słoik jest zaopatrzony w kolorową, metalową nakrętkę. W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór akcesoriów, które funkcjonalnie wykorzystasz w swoim domu. Sprawdź dostępny asortyment!

    • 6 sztuk w zestawie
    • Neutralne szkło
    • Kolorowe nakrętki

    Specyfikacja techniczna

    MarkaTerdens
    W zestawieKolorowe, metalowe nakrętki
    KolorBezbarwny
    MateriałSzkło
    Kod produktu5901733004226