Zobacz więcej Słupki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Słupki do balustrad

Strzałka w prawo

Słupki drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słup bukowy Kornik 1150 x 75 x 75 mm wzór nr 14

Słup bukowy Kornik 1150 x 75 x 75 mm wzór nr 14

168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Słup wykonany jest drewna bukowego klejonego, które przeznaczono do dalszej obróbki. Możesz go pokryć bejcą, lakierem lub farbą, co daje Ci wiele możliwości dopełnienia wystroju wnętrza. Produkt jest niezbędnym elementem całej konstrukcji, pełniącym rolę dekoracji i odpowiadającym za bezpieczeństwo poruszających się po niej osób.

   Cechy i zalety

    Słup jest elementem schodów, który zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę poruszania się nich. Nadaje całej konstrukcji klasycznego charakteru, a jednocześnie stanowi zabezpieczenie przed upadkiem. Oprócz funkcji dekoracyjnej, pełni także rolę wspornika dla całej balustrady. Produkt został wykonany z oszlifowanego drewna bukowego klejonego, co sprawia, że możesz go polakierować, zabejcować lub pokryć farbą w wybranym kolorze. Pozwala Ci to na perfekcyjne dopasowanie stolarki do reszty wystroju wnętrza. Dzięki klasycznemu kształtowi idealnie sprawdza się w każdej aranżacji, a w połączeniu ze szkłem, metalem czy betonem stanowi mocny akcent ozdobny. W naszej ofercie znajdują się także inne modele słupów schodowych w różnych rozmiarach i kształtach.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz, stal i drut
     Wykończenie drewnaBez wykończenia
     Odpowiedni typ zastosowaniaKlatki schodowe, balustrady
     Kod produktu5905156089310