Zobacz więcej Słupki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Słupki do balustrad

Strzałka w prawo

Słupki drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słup bukowy Kornik 37 x 47 x 1000 mm
Strzałka w prawo

Słup bukowy Kornik 37 x 47 x 1000 mm

48,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Słup umożliwia wykonywanie barierek przy schodach, wobec czego przyda się w wielu gospodarstwach domowych. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ powstał z drewna bukowego. Brązowy kolor idealnie łączy się zarówno z barwami ciepłymi, jak tez chłodnymi. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Słup często wykorzystywany jest podczas wykańczania wnętrz. Umożliwia wykonywanie solidnych barierek przy schodach, zapewniających poczucie bezpieczeństwa podczas stąpania po stopniach. Możesz zastosować go też w czasie tworzenia drewnianych półek lub kwietników. Wykonany został z drewna bukowego, dlatego zachowa swój nienaganny stan przez długi czas. Produkt cechuje się prostym kształtem, wobec czego znakomicie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniu tradycyjnym, jak też nowoczesnym. Brąz idealnie łączy się z szeroką gamą innych barw, więc całość będzie estetycznie wyglądać we wnętrzu utrzymanym w dowolnej kolorystyce. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, zatem wybierzesz model adekwatny do Twoich oczekiwań.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz, stal i drut
     Kolornaturalny
     Obszar zastosowaniaWewnątrz
     Kod produktu5905156094222