Zobacz więcej Słupki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Słupki do balustrad

Strzałka w prawo

Słupki drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słup bukowy Kornik wzór nr 7 75 x 75 x 1150 mm
Strzałka w prawo

Słup bukowy Kornik wzór nr 7 75 x 75 x 1150 mm

188
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Słup z drewna bukowego to część przeznaczona do budowy balustrad schodowych, która stanowi łącznik dla tralek i wspiera całą konstrukcję. Został wykonany z naturalnego surowca, jest więc wytrzymały na upływ czasu i zapewnia elegancki wygląd. Produkt ma surowe wykończenie, dlatego możesz go pomalować na dowolny kolor, dopasowując do innych elementów wystroju wnętrz.

   Cechy i zalety

    Słup to element konstrukcji balustrady schodowej, który stanowi jej łącznik i podparcie. Został wykonany z drewna bukowego, które jest surowcem cenionym za swą wytrzymałość. Słupek posiada elegancki kształt za sprawą wykonanych z dużą precyzją żłobień. Zakończenie surowe umożliwia samodzielną dalszą obróbkę, co oznacza, że możesz go pokryć bejcą, lakierem lub farbą, co daje wiele możliwości aranżacyjnych. Pomalowany na dowolny kolor słupek stanie się perfekcyjnym dopełnieniem wystroju wnętrza. Produkt pełni nie tylko rolę dekoracji, ale także odpowiada za bezpieczeństwo poruszających się po schodach osób – umożliwia im wygodne podparcie. W naszej ofercie znajdziesz słupki wykonane z różnych rodzajów drewna – sosny, dębu, buku.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz, stal i drut
     Kolorsurowe drewno
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156081543