icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Słupki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Słupki do balustrad

Strzałka w prawo

Słupki drewniane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słup dębowy Kornik 37 x 47 x 1000 mm
Strzałka w prawo

Słup dębowy Kornik 37 x 47 x 1000 mm

64,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Słup dębowy umożliwia tworzenie barierek przy schodach. Cechuje się długotrwałą żywotnością, gdyż powstał z drewna dębowego – jest odporny na zadrapania oraz pękania. Brązowa barwa znakomicie łączy się z wieloma innymi odcieniami, więc produkt będzie estetycznie wyglądał w pomieszczeniu utrzymanym w dowolnej kolorystyce. Proponujemy różne rodzaje słupów.

   Cechy i zalety

    Słup dębowy często stosowany jest w czasie wykonywania barierek przy schodach – zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa w czasie przemieszczania się po stopniach. Możesz wykorzystać go też podczas tworzenia innych drewnianych konstrukcji, przykładowo kwietnika, półek lub mebli ogrodowych. Zachowa swój pierwotny stan przez długi czas, gdyż wykonany został z drewna dębowego. Posiada brązowy kolor, więc z łatwością skompletujesz go ze schodami utrzymanymi w takiej barwie. Produkt będzie idealnie wyglądał zarówno w pomieszczeniach tradycyjnych, jak też nowoczesnych, ponieważ posiada prosty kształt. Możesz zamocować go samodzielnie lub skorzystać z pomocy specjalisty, jeśli nie masz doświadczenia w tego typu pracach. Proponujemy różne rodzaje tego produktu, zatem wybierzesz model najlepiej spełniający Twoje potrzeby.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałDąb
     Kolornaturalny
     Obszar zastosowaniaWewnątrz
     Kod produktu5905156094260