icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Słupki ogrodzeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Słupki ogrodzeniowe

Strzałka w prawo

Słup przęsłowy Polargos 4 x 4 x 200 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słup przęsłowy Polargos 4 x 4 x 200 cm
56,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Słup umożliwia szybkie i sprawne łączenie przęseł – wobec tego jest często stosowany podczas wykonywania ogrodzeń. Cechuje się doskonałą żywotnością, gdyż wykonany został ze stali. Możesz pomalować go na dowolny kolor, co zwiększy atrakcyjność aranżacji Twojego ogrodu. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz też inne elementy do mocowania ogrodzeń.

  Cechy i zalety

  Słup przeznaczony jest skutecznego mocowania przęseł – zastosowanie go umożliwia wykonanie solidnego ogrodzenia, więc przyda się on na większości działek. Powstał ze stali, czyli materiału odpornego na działanie szkodliwych czynników mechanicznych, więc Twoje ogrodzenie na długo zachowa nienaganny stan. Możesz pomalować go farbą, o dowolnym kolorze, więc spełnia nie tylko funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną. Całość możesz zamocować samodzielnie, bądź skorzystać z pomocy specjalisty – w zależności jakie jest Twoje doświadczenie w takich pracach. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz także inne elementy, umożliwiające wykonanie solidnego ogrodzenia, więc z łatwością skompletujesz wszystkie jego części.

  • Wymaga pomalowania farbą antykorozyjną

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Szerokość produktu4mm
  KolorCzarny
  MateriałStal
  Kod produktu5903427743022