Zobacz więcej Słupki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Słupki do balustrad

Strzałka w prawo

Słupki drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słup sosnowy Kornik 1150 x 75 x 75 mm wzór nr 14

Słup sosnowy Kornik 1150 x 75 x 75 mm wzór nr 14

138
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Słup sosnowy może być z powodzeniem stosowany jako element konstrukcji balustrady. Po zamontowaniu nie tylko zwiększy stabilność konstrukcji, ale również sprawi, że będzie się ona prezentowała niezwykle estetycznie. Aby lepiej dopasować wygląd produktu do aranżacji Twojego wnętrza, możesz pokryć go bejcą lub pomalować farbą.

   Cechy i zalety

    Słup sosnowy to praktyczny element wyposażenia wnętrza. Doskonale sprawdzi się podczas tworzenia konstrukcji schodów, jako fragment poręczy lub balustrady. Odpowiednio zamontowany pozwoli na zbudowanie systemu o dużej stabilności, co zapewni bezpieczeństwo i komfort Tobie oraz innym użytkownikom. Sosnowe drewno wykorzystane na etapie produkcji charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu na długo zachowa swój pierwotny stan. Dodatkowo produkt charakteryzuje się wysokimi walorami estetycznymi. Słup możesz zostawić w stanie surowym, lub pomalować go na dowolny kolor dopasowując go tym sam do wystroju Twojego wnętrza. W naszym asortymencie znajdziesz również inne słupy tego producenta.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSosna
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156086739