Zobacz więcej Słupki drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Słupki do balustrad

Strzałka w prawo

Słupki drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słup sosnowy Kornik MP Max

Słup sosnowy Kornik MP Max

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Słup schodowy wykonany jest z trwałego drewna sosnowego. Razem z pozostałym elementami odpowiada za podtrzymanie całej konstrukcji balustrady, a tym samym zapewnia bezpieczeństwo i komfort przemieszczania się po schodach. Oprócz funkcjonalności charakteryzuje się też dekoracyjnością, a dzięki starannemu wykonaniu będzie służyć domownikom przez długie lata.

   Cechy i zalety

    Do produkcji słupa schodowego zostało użyte wysokogatunkowe drewno sosnowe. Produkt jest niezbędną częścią składową schodów, która podtrzymuje całą konstrukcję drewnianej balustrady. Cechuje się eleganckim i stylowym wyglądem, który z pewnością doda klasy Twojemu wnętrzu. Łącząc zastosowany surowiec naturalny z metalem czy szkłem możesz stworzyć jedyny w swoim rodzaju klimat. Dzięki starannemu wykonaniu słupa, schody będą służyć domownikom przez lata, umożliwiając swobodną komunikację ze wszystkimi pomieszczeniami i zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo przemieszczania się. Proponujemy szeroki wachlarz produktów niezbędnych do stworzenia drewnianej klatki schodowej, wśród których znajdziesz elementy dostosowane do własnych potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałSosna
     Kolornaturalny
     Odpowiedni typ zastosowaniaKlatki schodowe, balustrady
     Kod produktu5905156089433