icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Słupki ogrodzeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Słupki ogrodzeniowe

Strzałka w prawo

Słupek 5 x 5 x 200 cm ocynk malowany

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słupek 5 x 5 x 200 cm ocynk malowany
Strzałka w prawo
62,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Słupek znajdzie zastosowanie podczas budowy ogrodzenia na własnej posesji, w ogrodzie, a także na placu firmowym lub w miejscu publicznym. Przeznaczony jest do przęsła, dzięki czemu z jego pomocą zainstalujesz atrakcyjny i praktyczny płot. Produkt został ocynkowany, dzięki czemu nie ulega korozji pod wpływem opadów lub innego rodzaju kontaktu z wodą.

  Cechy i zalety

  Wykonany w całości ze stali słupek sprawdza się jako element przęsła. Wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia, ponieważ materiał, którego użyto do produkcji jest wytrzymały oraz trwały. Produkt znajdzie więc zastosowanie w ogrodzeniach na prywatnej posesji lub w miejscach publicznych – nie traci na jakości pod wpływem intensywnego użytkowania terenu oraz samego płotu. Na jego wygląd korzystnie wpływa fakt, że został ocynkowany. Takie rozwiązanie skutkuje tym, iż pod wpływem opadów na słupku nie pojawia się nieestetyczna rdza. Dzięki temu raz prawidłowo zamocowany, słupek latami służy użytkownikom i jest prawdziwą ozdobą terenu. Cechą charakterystyczną wyrobu jest neutralny, czarny kolor – doskonale komponuje się z każdym innym odcieniem. Oferowany tutaj produkt jest kompatybilny z systemami Polargos: Lidia 2, Londyn, Tola 2 oraz Alicja.

  • Trwałość
  • Jakość
  • Łatwy montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorCzarny
  MateriałStal
  Kod produktu5901891474039